Order on the introduction of restrictive-quarantine measures to prevent the spread of coronavirus infection (COVID-19) in the building on 17 March 2020 Grushevskogo 4

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Н А К А З


17 «березня» 2020 р. № 9-аг

Задля попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19), з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, відповідно до статті 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», у зв’язку із запровадженням КМДА карантинних заходів у місті Києві та згідно Розпорядження Президії НАН України від 13.03.2020 р. № 162 із 17 березня 2020 р.

Н А К А З У Ю :

1. Запровадити з 17 березня 2020 р. обмежувально-карантинні заходи у будівлі по вул. Грушевського 4, а саме:

l .l . Відтермінувати проведення засідань відділів і секторів, засідань редакційних колегій та вченої ради Інституту історії України НАН України, інших аналогічних заходів.

1.2. Відтермінувати проведення у будівлі конференцій, круглих столів, семінарів та інших заходів подібного формату на посткарантинний період.

1.3. Припинити відрядження співробітників за кордон та всередині країни, а також прийом іноземних делегацій.

1.4. Мінімізувати доступ до приміщень будівлі по вул. Грушевського 4 сторонніх відвідувачів.

1.5. Рекомендувати співробітникам Інституту максимально обмежити пересування містом, перейти на формат дистанційної роботи; без нагальної потреби не відвідувати установи; підтримувати зв’язок всередині структурних підрозділів та з Інститутом за допомогою сучасних телекомунікаційних засобів в обумовленому з керівниками відділів форматі.

2. Експлуатаційно-технічному (М.П. РУДЬ) та господарському (С.В. ШЕВЧУК) відділам:

2.1. Забезпечити проведення у місцях загального користування систематичної дезінфекції.

2.2. У разі необхідності вжити додаткових обмежувальних заходів.

3. Рекомендувати керівникам інших академічних установ, розташованих у будівлі по вул. Грушевського 4, запровадити подібні обмежувальні заходи.

4. Встановити термін дії обмежувально-карантинних заходів до 03 квітня 2020 р. або до спеціального розпорядження.

Директор Інституту академік НАНУ В.А. СМОЛІЙ

Підписаний текст наказу