Народність, така велика, така багата змістом та життєвими силами, не знищеними століттями насильницького гноблення, не може бути доведена до небуття гнітом і заборонами.

Усі ці утиски можуть лише затримати її розвиток, але не більше, і, кінець кінцем, вона не може не взяти свого.

Факти останнього часу утверджують у непорушному переконанні, що широкий і всебічний розвиток української народності — лише питання часу, мабуть — дуже недалекого часу.

(Михайло Грушевський, Нариси історії українського народу, 1904/2013)

ІСТОРИКИ І ВІЙНА

Collection of scientific works "History of ancient weapons. Research 2024"

Інститут історії України Національної академії наук України запрошує Вас подати наукову статтю для публікації у збірнику наукових праць «ІСТОРІЯ ДАВНЬОЇ ЗБРОЇ. ДОСЛІДЖЕННЯ 2024», запланованому до 10-річного ювілею першої міжнародної науково-практичної конференції з історії зброї та озброєнь в Україні.

Тематика випуску: введення до наукового обігу нових джерел та матеріалів з історії зброї та озброєнь, історії бойових мистецтв, розвиток досліджень та міжнародного наукового співробітництва у сфері вивчення пам’яток військової історії, зброї та озброєнь, обговорення проблем збереження, реставрації та експонування історичної зброї.

При оформленні статті необхідно дотримуватись редакційних вимог!

Повний текст правильно оформленої наукової статті слід надіслати на електронну пошту: denisvt68@gmail.com (з темою листа «збірник-2024» та прізвищем відправника) до 20 травня 2025 р.

Контактна особа: Тоїчкін Денис Віталійович: denisvt68@gmail.com.

Збірник статей має вийти друком до кінця 2025 р. і поширюватиметься безкоштовно.

Слідкуйте за оновленням інформації:

На сторінці Інституту і

на сторінці FB: «Міжнародна Зброєзнавча Конференція у Києві»;

у групі FB: «Studies of Arms & Armor: Oriental & Western»

.