Премія Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2019 р.

Розпочато прийом документів претендентів на присудження Премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2019 році.

Щороку до Дня молоді присуджується сто премій, грошова частина яких становить три тисячі гривень кожна. Премія присуджується громадянам України віком від 14 до 35 років, місце проживання яких зареєстровано у місті Києві.

Премія присуджується за видатні досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва, здійснені у календарному році, що передує її присудженню (при цьому можуть також враховуватися досягнення претендента за попередні роки) за однією із номінацій:

  • наукові досягнення – робота в науковій сфері, проведення досліджень, наявність публікацій, доповідей, тез виступів, патентів, винаходів тощо, рівень визнання досягнень;
  • творчі досягнення – здобуття звання переможця (лауреата, дипломанта) на міських, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, олімпіадах, інших культурно-мистецьких змаганнях; значний авторський доробок у сфері мистецтва, літератури, музики, народної творчості, архітектури, популяризації традиційної культури українського народу;
  • внесок у розвиток молодіжного руху – активна робота в напрямку реалізації молодіжної політики, робота з громадськими організаціями, волонтерська діяльність, реалізація соціальних проектів, що спрямовані на популяризацію здорового способу життя та розвитку спорту, патріотичне виховання молоді, працевлаштування, розвиток інтелектуального потенціалу, екологічної свідомості молоді тощо.

Клопотання про присудження Премії подається до Конкурсної комісії, що формується Департаментом освіти і науки, молоді та спорту до 1 березня щорічно.

До клопотання про присудження Премії додаються такі матеріали:

  • відомості про досягнення претендента (обсяг до двох сторінок за період, визначений пунктом 3 цього Положення);
  • копії паспорта громадянина України (свідоцтва про народження, у разі, якщо претендент не досяг 16-річного віку) та ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків;
  • письмову згоду на обробку, використання та поширення персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • копії документів, що підтверджують видатні досягнення претендента (копії грамот, дипломів, подяк, сертифікатів, інших відзнак та нагород).

Клопотання про присудження Премії, відомості про досягнення претендента та письмова згода на обробку, використання та поширення персональних даних оформляються державною мовою.

Документи претендентів приймаються з 17 грудня 2018 року по 01 березня 2019 року включно, з 10.00 до 17.00 щоденно крім обідньої перерви, вихідних та святкових, за адресою: м. Київ, бульв. Тараса Шевченка, 3 (вхід через арку).

Перелік документів подавати в паперовому вигляді (відповідно до п.6 Положення про Премію, затвердженого розпорядженням Київського міського голови від 14 січня 2016 року № 18), а також, додатково у форматі WORD, на електронну адресу molodizhka@ukr.net надсилати відомості про досягнення претендента на Премію.

Довідки за телефоном: 044 279-07-47, 067-250-56-91 Редчиць Анна Михайлівна

"Відомості про досягнення претендента"

Розпорядження Київського міського голови від 14 січня 2016 року № 18 про Премію