Конкурс на отримання грантів для здійснення дослідницьких візитів з метою наукової роботи в канадських науково-дослідних установах строком до 2 місяців для вчених НАН України віком до 45 років

Шановні колеги!

З метою поглиблення двостороннього науково-технічного співробітництва Королівське товариство Канади (the Royal Society of Canada– RSC) оголошує конкурс на отримання грантів для здійснення дослідницьких візитів з метою наукової роботи в канадських науково-дослідних установах строком до 2 місяців для вчених НАН України віком до 45 років. Переможці конкурсу отримають 3000 дол. на транспортні витрати та харчування. Передбачається, що проживання забезпечуватиме установа, що приймає.

Королівським товариством Канади заявлені такі галузі досліджень для фінансування (викладені в довільному порядку):

- прикладна математика

- управління і демократія

- науки про життя (фундаментальні і прикладні)

- медицина

- інженерні дисципліни

- фізика і космічні дослідження

- хімія

- матеріалознавство

- науки про Землю та навколишнє середовище

- соціальні науки

Враховуючи згадане вище, прошу Вас до 9 березня 2020 року надати до Відділу міжнародних зв’язків НАН України опис проекту кандидатів на отримання грантів (форма додається) разом із рекомендаційним листом від установи НАН України (копія: s.maksymchuk@nas.gov.ua <mailto:s.maksymchuk@nas.gov.ua( у форматі *.docx)). Наявність наукових консультантів з канадських наукових установ є обов’язковою. Вільне володіння англійською мовою для кандидата на отримання гранту є обов’язковим.

Конкурсний відбір кандидатур здійснюватиметься спільно з Королівським товариством Канади. Візити переможців планується реалізувати у другій половині 2020 року.