Народність, така велика, така багата змістом та життєвими силами, не знищеними століттями насильницького гноблення, не може бути доведена до небуття гнітом і заборонами.

Усі ці утиски можуть лише затримати її розвиток, але не більше, і, кінець кінцем, вона не може не взяти свого.

Факти останнього часу утверджують у непорушному переконанні, що широкий і всебічний розвиток української народності — лише питання часу, мабуть — дуже недалекого часу.

(Михайло Грушевський, Нариси історії українського народу, 1904/2013)

ІСТОРИКИ І ВІЙНА

Міжнародна наукова онлайн конференція «ІХ Міждисциплінарні гуманітарні читання»

5f92ca2d9b9bd.jpg

Міжнародна наукова онлайн конференція «ІХ Міждисциплінарні гуманітарні читання»

21-22 листопада 2020 року


Мета
Проведення міжнародної онлайн конференції, у роботі якої братимуть участь цікаві вчені, котрі стажувалися в провідних установах Європи, Азії та Америки (також запрошені іноземні дослідники) сприятиме пожвавленню обміну досвідом у сфері міждисциплінарних досліджень, розвитку українських студій в контексті нових міждисциплінарних напрямків, налагодженню наукових зв'язків у середовищі молодих вчених.
У конференції можна брати участь в якості доповідача або слухача (кожен учасник отримає відповідний сертифікат)

Теми доповідей
У розгляді заявок надається перевага міждисциплінарним дослідженням у сфері наступних гуманітарних наук:
історія;
політологія та міжнародні відносини;
археологія; археографія та джерелознавство;
етнологія, народознавство, демографія, культурна антропологія;
мовознавство та літературознавство;
право;
філософія;
релігієзнавство.
Надається перевага "широким" та практичним темам, які можна використовувати вчителям, викладачам, вченим, журналістам, спеціалістам з брендінгу і т.д.
Наприклад, д-р Василь Кононенко представить дослідження про "місця пам'яті" Гетьманщини, котре може зацікавити, як студентів й аспірантів, спеціалістів з брендінгу, так і досвічених вчених (адже цей підхід до історії корисний усім, хто цікавиться минулим).


Складання заявки на конференцію
Заявки на участь у конференції подавати до 6 листопада 2020 р. на електронну адресу Оргкомітету:andriiblanutsa@gmail.com, 067-80-33-556 (Андрій Блануца – відповідальний секретар Оргкомітету).
У заявці зазначити:
1) прізвище, ім’я;
2) назва доповіді та тези українською мовою (допускається англійська, російська, польська) обсягом від 2500 до 4000 знаків з пробілами (2 сторінки, кегль 14, інтервал 1.5) – для доповідачів;
3) місце навчання або роботи (посада);
4) науковий ступінь або освітній статус;
5) основна гуманітарна дисципліна;
6) телефон (моб.), е-mail.

Робота конференції та публікація досліджень
Секції читань будуть формуватися за міждисциплінарним принципом, що дасть науковцям унікальну можливість, зустрітися зі своїми колегами, котрі проводять дослідження у суміжних галузях гуманітаристики.
У роботі конференції братимуть участь як відомі фахівці, котрі вже внесли значний вклад у розвиток міждисциплінарних студій, так і молоді вчені (студенти старших курсів ВНЗ, магістранти, аспіранти, здобувачі), які лише починають цікавитися цим перспективним напрямом у гуманітарних дослідженнях.
За кілька днів до початку конференції учасникам цього заходу буде розіслано пдф «Тези VI Міждисциплінарних гуманітарних читань». Усі учасники заходу отримають Тези, Програму наукової конференції та Сертифікати.

Для забезпечення матеріально-технічних витрат, пов’язаних з організацією конференції встановлено організаційний внесок у розмірі 250 грн. (для доповідачів з цікавими міждисциплінарними темами грошовий внесок обговорюється в індивідуальному порядку) Кошти потрібно перераховувати після підтвердження отримання Вашої заявки на картковий рахунок Організаторів.

Організатори конференції
Організаторами наукового заходу виступили Міністерство освіти і науки України, гуманітарні інститути Національної Академії Наук України та громадські організації.