Тепер ми самим очевидним способом маємо боротьбу самих народів – великоруського й українського.

Один наступає, другий борониться.

Історія сих двох «братніх народів» вступила в стадію, про котру оповідає біблійна історія перших братів:

І спитав Бог: Каїне, де твій брат Авель?

(Михайло Грушевський, «Очищення вогнем»,1918)

Розпочато прийом документів претендентів на присудження Премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді

Згідно з Положенням про премію Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва (далі – Положення), затвердженого розпорядженням Київського міського голови від 14.01.2016 № 18 (у редакції розпорядження Київського міського голови від 17.01.2020 № 13), до Дня молоді присуджується до 50 премій Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва (далі – Премія) у розмірі 10 тис грн. кожна. Відповідно до Положення в конкурсі можуть брати участь громадяни України віком від 14 до 35 років, місце проживання яких зареєстровано у м. Києві.

Пропозиції щодо претендентів на присудження Премії подавати відповідно до Положення про премію Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва зі змінами затвердженими розпорядженням Київського міського голови від 17 січня 2020 року №13, ознайомитись з яким можна за посиланням.

Прийом документів здійснюється з 25 січня 2022 року по 01 березня 2022 року, щоденно з 09.00 до 16.00 (крім обідньої перерви з 12.00 до 12.45, вихідних та святкових днів) за адресою: м. Київ, бульв. Тараса Шевченка, 3 (вхід через арку), тел. 044-235-32-00.

Перелік документів подавати обов’язково у форматі WORD, на електронну адресу molodizhka@ukr.net (надсилати відомості про досягнення претендента на Премію) а також, в паперовому вигляді, відповідно до п.6 Положення про Премію.

Положення про премію Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва

Джерело: https://dms.kyivcity.gov.ua/news/637.html